Біопрепарат Біосток.


Біопрепарат Біосток – це унікальний засіб розроблений та виготовлений на потужностях українського виробництва.Биопрепарат Биосток.

На даний момент глобальне завдання щодо вирішення проблеми навколишнього середовища стоїть не тільки перед урядами всіх країн, а й перед кожним жителем нашої планети. Для досягнення поставленої мети щодо забезпечення чистоти природи навколо свого місця проживання кожен може вибути доступний йому спосіб. Наприклад, для очищення стічних вод існує маса технологій. Однією з яких є екологічно чистий метод очищення, за допомогою біопрепаратів, спрямований на повернення до природного балансу та стану речовин в навколишньому світі.

Основна технологія очищення від «Біосток», спрямовано переробку органічних відходів продуктів життєдіяльності людини. Великий внесок у створення даного продукту зробили українські вчені з інституту мікробіології та вірусології. У результаті було отримано біопрепарат, призначений для чищення вигрібної ями, септика та вуличного туалету. Також був розроблений цілий ряд подібних препаратів, для прискореного компосту, очищення водойм та утилізатор жирів для промислових виробництв. Окремим нашим досягненням є технологія утримання худоби та птиці на ферментаційній підстилці. Але про ці унікальні біопрепарати ми розповімо в іншій статті.

Завдяки авторській формулі компоненти, що входять до складу біопрепарату «Біосток», здатні прискорити процес переробки білків, жирів, целюлози та клітковини. Розкладання цих органічних нечистот відбувається природним шляхом на воду та суміш нетоксичних газів без запаху. В результаті своєї роботи, в результаті мікроорганізми підвищать чистоту стічних та навколо грунтових вод. Забезпечити тим самим безпеку навколишнього середовища, флори та фауни в місці вашого проживання..

Застосовуючи регулярно біопрепарат Біосток у вигрібній ямі, септиці, вуличному туалеті або в системі локальної каналізації у результаті ви отримаєте:

Стабільний дренаж у всій системі;
Очищені каналізаційні труби від жирових накопичень;
Звільнення від усіх неприємних запахів;
Часткова або повна відмова від послуг асенізаторів;
Відновлення поглинання ґрунтом стічних вод;
Стабілізацію мікрофлори та навколишнього природного балансу;
Кінець кінцем, зниження витрат на обслуговування автономної системи;

Ми не рекомендуємо застосовувати перероблену рідину у побуті. Не варто ризикувати та поливати її дерева чи рослини, як радять деякі недобросовісні продавці сумнівних препаратів.

Биопрепарат для выгребной ямы "БИОСТОК"
Даний склад біопрепарату «Біосток» був розроблений протягом декількох років. Протягом кількох років у природних умовах проводилися клінічні випробування. В отриману формулу входять мікроорганізми з максимальною здатністю до розкладання та деструкції органічних відходів. Ці бактерії максимально стійкі до зміни довкілля. Але не забуваємо, що при всіх їх можливостях, необхідно дотримуватись дозування. Для отримання максимального ефекту, поміняти препарат необхідно якнайдовше і бажано постійно. Щомісячна доза біопрепарату, значно менша за стартову, приблизно в 3-5 разів. Немає сенсу переривати використання цього кошти навіть на півроку, це економічно не обґрунтовано. Використовуючи бактерії щомісяця, позитивний ефект буде значно вагомішим..

Так як розробка і виробництво даного продукту є повністю вітчизняним, то і собівартість значно нижча ніж у зарубіжних аналогів. При цьому коефіцієнт корисної дії вищий. І подібні, незрозумілого походження препарати, яких вже достатньо на ринку України, не йдуть у жодне порівняння. Адже у більшості відсутні якісь сертифікати відповідності. Походження таких засобів не відоме. А значить усередину упаковки можна насипати будь-що.

Купуючи Біопрепарат Біосток, ви завжди отримаєте якісну та безкоштовну консультацію. Наші фахівці зможуть підібрати індивідуальний курс з очищення вашої локальної каналізації. Зрештою, бактерії «Біосток» завжди допоможуть Вам знайти чистоту в навколишньому світі.

Також, біопрепарати “Біосток” та “Біохлів”, можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб “Нова пошта”, “Укрпошта” та “Justin”. Заявки на сайтах обробляються 24 на добу, 7 днів на тиждень.

Наш партнер та спонсор Компанія «OMD»™ – виробник торговельного обладнання для магазинів.