Біопрепарати для домашнього побуту


БИОСТОК + разрушитель жира

 Біопрепарат: Біосток + руйнівник жиру

Сухий біопрепарат «Біосток + руйнівник жиру» застосовується для біодеструкції та утилізації жиру, тваринного сала, рослинних олій, які у великій кількості надходять і можуть накопичуватися в каналізаційній системі. Розкладає жир у жироловках, усуває неприємний запах, тим самим значно спрощує їхнє обслуговування.

 

 

 

 Біопрепарат: Біосток + компост 

Сухий біопрепарат Біосток + компост – застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків при компостуванні. Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів та ферментів за короткий термін зменшується обсяг і, як правило, знезаражуються відходи рослинного походження. У результаті знищується насіння бур’янів, а готовий компост є цінним органічним добривом.

 

 

 


 Біопрепарат: Біосток + очищення водойм

Сухий біопрепарат Біосток + очищення водойми, застосовується для біологічного очищення водойм, акваріумів, басейнів, ставків. В акваріумах, ставках та басейнах завдяки швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин у комплексі з достатньою аерацією, біопрепарат сприяє самоочищенню, запобігає неконтрольованому росту рослин та водоростей, а також утворенню сторонніх запахів.