Декоративні гризуни в якості домашніх тварин.


Декоративные грызуны в качестве домашних питомцев

Декоративні гризуни – особливості утримання на незмінній підстилці.

Декоративні гризуни, зараз їх можна рекомендувати в якості першого домашнього вихованця, особливо для дитини. На відміну від собак і кішок, утримувати, наприклад, морську свинку, шиншилу або хом’ячка, вимагає набагато менших зусиль і матеріальних витрат. Звичайно ж, при прийнятті рішення обзавестися домашнім гризуном, необхідно підготувати оптимальне місце існування для його змісту. Ознайомитись з його особливостями годівлі та догляду за ним у домашніх умовах. Не забувайте, що, заводячи вихованця, Ви берете на себе всю відповідальність перед оточуючими вас людьми за цю живу істоту.

Якщо ви все ж таки вирішили обзавестися новим вихованцем, необхідно знати, що, наприклад, щури дуже добре піддаються дресирування. Хом’яки, навпаки, більше підходять для спостереження, нежили для гри та спілкування. Шиншили надзвичайно мили і відрізняються від решти гризунів, густим красивим хутром, із заячим хвостиком та унікальними подовженими вушками. А морські свинки здатні видавати масу цікавих різноманітних звуків. Якщо ви хочете придбати метушливу і рухливу тварину, то вам підійдуть кролики. Але в будь-якому випадку доведеться вчасно подумати про безпеку і комфорт проживання гризуна в домашніх умовах квартири або будинку.

У більшості випадків, вже з перших днів знайомства з будь-яким домашнім вихованцем, виникає проблема усунення неприємних запахів. Це супутній ефект і повністю позбавиться присутності специфічного запаху тварини дуже складно. Навіть регулярні заміни підстилки, а також застосування для них дорогих наповнювачів не дадуть бажаного результату.

Декоративные грызуны Технологія незмінної підстилки від «Біиохлів», допоможе вам вирішити цю проблему. Даний спосіб утримання звірків, не тільки позбавить неприємного запаху, а й значно спростить саме їх утримання тварин як у домашніх, так і в промислових умовах. В результаті ви принесете ніяких додаткових витрат. А на оборот допоможе заощадити на здоров’я вихованців, традиційних регулярних прибираннях, на замінах дорогих наповнювачів підстилок. З цією технологією можна детальніше ознайомитись, завантаживши інструкцію на нашому сайті, абсолютно безкоштовно. Цей спосіб утримання домашніх гризунів, був розроблений разом з нашими постійними клієнтами. І у нас ви завжди зможете отримати якісну консультацію за телефоном, вказаним у шапці сайту або на сторінці «Контакти».

Ось основні критерії використання біопрепарату «Біохлів – Ultra» для декоративних гризунів:

  • Товщина шару підстилки – від 10 до 20 см;
  • Основний наповнювач – деревна стружка або тирса;
  • Обов’язкове дотримання норми густини посадки тварин;
  • Періодичне додавання тирси до необхідної товщини шару;
  • Підтримка вологості всередині підстилки 45-55%, не допускаючи пересихання
  • Використовувати звичайний полив із пульверизатора або лійки методом зрошення;
  • Устаткування вентиляції для виведення зайвої вологи;
  • Забезпечення провітрювання влітку (уникаючи протягів);
  • Не допускати ущільнення верхніх шарів підстилки. Проводити своєчасне розпушування для доступу кисню до бактерій.
  • Обов’язкове внесення щомісячних доз біопрепарату за технологією.

;

 

 

Також, біопрепарати “Біосток” та “Біохлів”, можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб “Нова пошта”, “Укрпошта” та “Justin”. Заявки на сайтах обробляються 24 на добу, 7 днів на тиждень.

Наш партнер та спонсор Компанія «OMD»™ – виробник торговельного обладнання для магазинів.