Головна


 

СЕРТИФІКОВАНІ БІОПРЕПАРАТИ В УКРАЇНІ

ВИРОЩУВАННЯ ХУДОБИ ТА ПТАХІВ НА

НЕЗМІНЮВАНОМУ ФЕРМЕНТАЦІЙНОМУ ПІДСТИЛКУ.

СПОСІБ ПЕРЕРОБКИ НАВОЗУ ТА ПОМЕТУ.

 

   
  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  Прийом заявок 24 години на добу!
  Заповніть лише ім'я та телефон:
   

   

  Биохлев 100 г

   

  Біохльов - це комплекс спеціальних симбіотичних бактерій, який застосовується у надефективному тваринництві та птахівництві з метою вирощування худоби та птиці на глибокій незмінній ферментаційній підстилці. Бактерії “Биохлев”– екологічно безпечний засіб для тварин, обслуговуючого персоналу та навколишнього середовища. Продукт може бути успішно застосований у великих фермерських господарствах та для утримання домашніх розсадників. Не містить антибіотичних та гормональних препаратів, мікроорганізми не піддавалися генетичним модифікаціям. Інноваційна біотехнологічна розробка може застосовуватися для утримання різних сільськогосподарських тварин (свині, велика рогата худоба, птиці та ін.)

  Для запуску 20 мпідстилки, достатньо 400 г біопрепарату.

  А це свинарник на вісім голів або пташник на сто двадцять курей!

   

    Шановні відвідувачі нашого сайту! У зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, компанія "Biohlev", повністю перейшла на онлайн реалізацію своєї продукції. Також, біопрепарати "Біосток" та "Біохлів", можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб "Нова пошта", "Укрпошта" та "Justin". Заявки на сайтах обробляються як і раніше, 24 за добу, 7 днів на тиждень. Пункти самовивезення з офісів у Києві та Запоріжжі тимчасово не працюють. Просимо вибачення за не зручності, як нашим постійним так і новим клієнтам.

  Основні переваги нашого продукту:

  Економія на утилізації:

  При ефективному фермерстві, продукти життєдіяльності тварин і птахів, потрапляючи у ферментаційну незмінну підстилку, переробляється корисними бактеріями всередині неї. Тепер немає потреби витрачати час на прибирання. Немає необхідності виділяти місце під зберігання або утилізацію екскрементів. Зрештою, з підстилки вийде повноцінне, екологічно чисте добриво, якому завжди знайдеться застосування у власному господарстві.

  Економія на наймані робітників:

  Максимально мінімізована ручна праця, пов'язана зі збиранням гною та чищенням хліва. Як мінімум штат співробітників скорочується в троє або навпаки, кількість поголів'я, що вирощується, можна сміливо збільшити при тій же кількості робітників. До того ж дана технологія дозволяє застосовувати будови аркового типу з ПВХ покриттям або будь-якої тимчасової конструкції з фанери, OSB, деревини, а це ще не малий плюс до економії на будівництві нового хліва.

  Економія на дезінфекції:

  Сучасний спосіб ведення фермерства на глибокій незмінній підстилці «Біохлів», усередині якої температура досягає 45 ° С, виключає можливість появи в ній гризунів. Сама структура такої підстилки не дозволить ні щурам, ні мишам копати нори. У таких умовах вони просто не виживуть та не зможуть розмножуватися. Немає потреби боротися зі шкідниками, якщо позбавити їх довкілля. Це найекологічніший і найбезпечніший метод боротьби з гризунами в ефективному тваринництві.

  Без смердючих запахів:

  У процесі ферментації, бактерії для незмінної підстилки повністю нейтралізують сморід від продуктів життєдіяльності худоби та птиці. Повна відсутність запаху метану та аміаку, який обов'язково є присутнім при звичайному способі ведення фермерства. Немає накопичень гною, немає проблем із сусідами. Середовище залишається свіжим, без шкідливої патогенної мікрофлори, а тварини та птиці завжди чисті. Як наслідок, відсутність мух та інших шкідливих комах.

  Економія на опаленні:

  При утилізації посліду та гною, усередині глибокої незмінної підстилки, при активній діяльності мікроорганізмів, виділяється достатня кількість тепла, від 35°С до 45°С. Цього цілком достатньо для обігріву хліва або пташника. Залежно від будови та морозу зовні різниця в температурі може становити до 30°С. Найефективніший спосіб обігріву приміщень – це тепла підлога. Саме за таким принципом і працює незмінна підстилка «Біохлів».

  Економія на мед препаратах:

  Умови утримання тварин відповідають максимально наближеними до природного довкілля. Сприятливі умови, без патогенної мікрофлори, без розвитку шкідливих мікроорганізмів, позбавляють тварин та птахів від цілого ряду захворювань. Немає потреби у застосуванні антибіотиків, а це веде до збільшення імунної системи. При цьому тварини та птиці менше хворіють і краще почуваються і це все сприяє швидкому набору живої маси.

  Біопрепарат "Біохлів" для тваринництва:

   

  Биохлів 100 г.

  Стара ціна 175 грн.

  Нова ціна 149 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

   

  Биохлів 200 г.

  Стара ціна 350 грн.

  Нова ціна 298 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

   

  Биохлів 500 г.

  Стара ціна 875 грн.

  Нова ціна 745 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

   

  Калькулятор необхідних розрахунків:

  За кількістю голів

  За розміром підстилки

  Препарат для очищення вигрібних ям та вуличних туалетів:

   

  Роздрібна ціна
  від 100 гр. до 1 кг.
  Ціна 120 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

   

  Дрібний опт
  від 1 кг. до 5 кг.
  Ціна 110 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

   

  Великий опт
  від 5 кг. 
  Ціна 100 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

  Як вибрати упаковку:

  Упаковки по 100, 200, 300 та 400 грам розраховані на 4 місяці використання.

  На 2 куба На 4 куба На 10 кубов На 16 кубов

  100 грам 120 грн.

  200 грам 240 грн.

   300 грам 360 грн.

  400 грам 480 грн.

  При використанні холодної пори року або при інтенсивному використанні каналізації, рекомендується збільшувати дозу вдвічі.

  Біопрепарати із серії "БІОСТОК +":

  Сезонна АКЦІЯ – все по 100 грн.!

  (весь біопрепарат виготовлений цього року)

   

  РУЙНІВНИК ЖИРУ СУХИЙ

  Старая цена 120 грн.

  Нова ціна 100 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

  ДЛЯ ПРИСКОРЕНОГО КОМПОСТУ

  Стара ціна 110 грн.

  Нова ціна 100 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

  ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДОЙМ

  Стара ціна 110 грн.

  Нова ціна 100 грн.

   

   

  дізнатись детальніше >>

  Сертифікати:

  Чому "Біохлів" і чому саме у Нас?

  смотреть всё видео

  Фотогалерея:

  Як працюємо ми:


  Ви залишаєте заявку на нашому сайті або за телефоном


  Ми передзвонимо Вам для уточнення деталей щодо доставки та оплати


  Прямо зі складу посилка відправляється службою доставки за вказаною адресою


  Через 2-3 дні Ви отримуєте та оплачуєте своє замовлення на пошті

    
   БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
   Приймання замовлень 24 години на добу!
    

    

   ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

   ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ,

   Заповніть тільки ім'я і телефон!

    

   Відгуки:

   Отзыв из пос. Пятигорское

   Цвєтков Іван підприємець сел. П'ятигірське Харківська обл., Україна

   Хлопці технологія «Біохлів» просто супер! Всім рекомендую. Я молодий фермер Балаклійського району, почав зі свиней у кількості 10 штук, спочатку, двічі на день ходив, чистив, вивозив цей гній в яму, а потім не знав що робити з цією ямою, з цим сморідом, взагалі два роки пекла, хотів уже кинути цю справу! І ось рік тому Читать далее....

   Отзыв из г. Орехов

   Лихачев Роман фермер г. Орехов Запорожская обл., Украина

   Мой хороший знакомый из села Новоалександровка Запорожской области, разломал бетонный пол в своём свинарнике и уже второй год у него свиньи балдеют и он вместе с ними! Было 6 свиней, сейчас 12 И запаха нет и убирать не нужно, единственное пришлось расширить свинарник, но никакого кап. строительства! И были проблемы с вентиляцией зимой, но это Читать далее....

   Отзыв из с. Вишневое

   Стеценко Николай фермер с. Вишневое Киевская обл., Украина

   Ну, що сказати, ця тема вже не нова і для більшості так темою і залишиться. Я вирішив зробити крок у майбутнє. Навесні 2014 року збудували свинарник з ОСБ, на 50 кв., але запустили лише половину на 10 свиней. Тепер шкодую, що втрачено півроку! Реально маючи не значний досвід, можна сміливо впоратися і зі 100 свинушками. Читать далее....

   Отзыв из с. Николаевка

   Петренко Александр предприниматель с. Николаевка Днепропетровская обл., Украина

   У меня небольшой бизнес с сыном, 50-60 поросят и взрослых свиней. Не реально тяжёлый труд, свиноводы знают о чём я. Но проблема решена и спасибо тем кто это придумал! Пришлось повозиться с переездом в новый свинарник( но не дорогой, сложнее будет старый разобрать) и теперь времени придостаточно, а главное не болит голова, что делать с Читать далее....

   Отзыв из Переяслав-Хмельницкий

   Олена та Олександр г. Переяслав-Хмельницкий р-н, Киевская обл.

   Майже рік ми з чоловіком вивчали тему теплої ферментаційної незмінної підстилки для бройлерів. Ми "ледачі" пенсіонери і шукаємо можливість працювати менше, а заробляти більше. Спочатку бактерії "Нетто-пласт", потім дізналися про біопрепарат "Біохлів". Дивились ролики, читали відгуки. То не вірили, то вірили. Як, мабуть, усі, хто цікавиться цим питанням, шукали людей, які вже користуються і можуть Читать далее....

   Отзыв из Переяслав-Хмельницкий

   Гаман Наталья г. Снежное Донецкая обл.

   Уважаемые работники Биохлев, примите нашу благодарность с мужем за ваши бактерии, а Дмитрию особую благодарность! Он как "квочка" с нами неверами возился. Начну с начала, нашли мы статью о глубокой ферментационной подстилке для животных, затем вышли на телефон Дмитрия и с его помощью начали стелить. Звонили, стелили, опять звонили, опять стелили и вот результат - Читать далее....