Біопрепарат БІОСТОК + компост 200 г

320 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумные пакетики по 100 грамм;

Фасовка: Картонная коробка;

Внешний вид: сухая суспензия светло коричневого цвета;

Количество бактерий: 2-5 млрд. микроорганизмов / 1грамм продукта (КУО/г – не меньше 1*109);

Токсичность и вредность: Не вмещает гормонов и антибиотиков. Не токсичен, целиком экологичный продукт. Безопасный для окружающей среды, животных и людей;

Срок годности: 3 года от даты изготовления. По истечении срока хранения препарат годен к применению, однако возможно снижение активности. Это необходимо учитывать при расчете дозировки.

1252 в наявності

Артикул: 4120 Категорія:

Опис

Сухий біопрепарат Біосток + компост 200 г– застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків при компостуванні.

Компост

Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин і мінералів.

Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів та ферментів за короткий термін зменшується обсяг і, як правило, знезаражуються відходи рослинного походження. У результаті знищується насіння бур’янів, а готовий компост є цінним органічним добривом.

Приготування робочого розчину:

Відміряти столовою ложкою необхідну дозу препарату із розрахунку 50 г на 1 куб/м відходів. В одній столовій ложці набрано без верху – 10 грам. Додати його у відстояну не хлоровану воду кімнатної температури (від +20°С до +25°С) об’ємом не менше ніж 10 літрів. Інтенсивно перемішуючи через невеликі проміжки часу для збагачення суміші киснем. Дати настоятись протягом 30-60 хвилин.
Отриманий розчин рівномірно, пошарово розбризкати за допомогою лійки або відра на органічний матеріал, приготований для компостування.
Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати шаром землі. Для покращення наповнення повітрям компостований матеріал 2 рази на місяць перемішувати. А також зволожувати нехлорованою водою.
Під час перемішування додатково вноситься підготовлений розчин Біосток + компост 200 г із розрахунку 20 г на 1 куб/м.
Основною вимогою роботи біопрепарату Біосток + компост 200 г є збереження в межах 45% -55% вологості та наявності кисню в компостованому матеріалі. У результаті, за недостатнього наявності кисню всередині органічних відходів, може розпочатися процес гниття органіки.

При температурі вище +10 °С та сприятливих умовах очікується результату вже після 3-4 тижнів.

Увага! На момент обробки органічні відходи мають бути вологими. Готову компостну яму не накривати плівкою і, як правило, по можливості бажано притінити. Для зручності змішати порошок з водою в пропорції 1:1 до утворення однорідної маси без грудок. І потім розбавити водою отриману суміш до необхідного обсягу.

Не вдихайте суху суспензію біопрепарату. У разі контакту з очима промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. При необережному ковтанні викликати блювання, промити шлунок та звернутися до лікаря.