Біопрепарат БІОСТОК + руйнівник жиру 1 кг

1000 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумні пакетики по 100 грам;

Фасування: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд: суха суспензія світло-коричневого кольору;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г — не менше 1*109);

Токсичність та шкідливість: Не вміщує гормонів та антибіотиків. Нетоксичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

1262 в наявності

Опис

Сухий біопрепарат «Біосток + руйнівник жиру 1 кг» застосовується для біодеструкції та утилізації жиру, тваринного сала, рослинних олій, які у великій кількості надходять і можуть накопичуватися в каналізаційній системі.

Разрушитель-жира

Поверхнево-активні речовини з низьким піноутворенням проникають усередину і в результаті допомагають зруйнувати органічні відходи до максимального біологічного розкладання. В результаті чого насосні станції, жировловлювачі та відстійники стають чистішими. І в результаті каналізаційні труби більш прохідні, усуваються неприємні запахи. І як наслідок, стічні водоймища біля населених пунктів стають чистими.

Препарат одержують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин та мінералів.

Приготування робочого розчину:

Магазин биопрепаратов Биохлев

Перейти до магазину >>

Препарат «Біосток + руйнівник жиру 1 кг» розвести у воді, відстояній від хлорки, у пропорції 20 г біопрепарату на 1 літр води. Температура води для приготування біопрепарату має бути від +20°С до +35°С. Настояти біопрепарат необхідно у воді помішуючи протягом 30-60 хвилин. Вливати суміш бажано у віддаленій від введення каналізації в будівлю точці. Це необхідно для максимально ефективного використання біопрепарату, щоб бактерії розселилися по поверхні всіх труб каналізаційної мережі. Для розрахунку місячну дозу біопрепарату відповідно до довжини труб використовувати співвідношення: 20-40 грам (залежно від завантаження жиром) на 10 метрів труби. До обробки промити систему, влити в каналізацію 20-30 літрів води. У результаті внести готовий робочий розчин. Після внесення біопрепарату не скористатися каналізацією 10-12 годин.

Рекомендуємо місячну дозу розділити на 4 порції (за кількістю тижнів) та додавати щотижня. Наприклад: на 10 метрів труби при незначному засміченні жиром, взяти щомісячну дозу в 20 грам і розділити на чотири частини. Надалі застосовувати раз на тиждень, розбавляючи 5 грамів на 1 літрі води.
Увага! Не використовувати прання за 24 години до та після внесення препарату. При дозі препарату слід використовувати суху столову ложку, в якій набрано без верху – 10 грам.

Пропорції застосування в жировловлювачах на підприємствах та в продовольчих супермаркетах:

Сухой разрушитель жира