Біосток 300 г

360 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фасування: вакуумні пакетики по 100 грам;

Пакування: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд та запах: суха суспензія або кукурудзяна крупа;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г: не менше 1*109)

Токсичність та шкідливість: Не містить гормонів і антибіотиків. Чи не токсичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;)

Термін придатності:3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

1513 в наявності

Артикул: 2130 Категорія:

Опис

Біопрепарат для вигрібної ями 300 г “БІОСТОК” – коротка інструкція.

Биопрепарат для выгребной ямы "БІОСТОК" Ця інструкція більше має ознайомлювальний характер, ніж точне керівництво. Для отримання результату необхідно правильно застосовувати біопрепарат для вигрібної ями 300 г згідно інструкції від виробника. До того, як користувач почне щось робити, необхідно уважно ознайомитися з правилами використання вибраного продукту. Нижче за пунктами ми наводимо основні моменти, на які слід звернути особливу увагу при застосуванні бактерії для вигрібної ями або вуличного туалету:

1. Основну увагу потрібно приділити воді, в якій буде розлучатися доза препарату та готуватися розчин. Важко визначити без лабораторного аналізу якість рідини. Зважаючи на те, що вода з-під крана централізованого водопостачання регламентується стандартами і проходить перевірку санітарними санстанціями, то можна сміливо вважати цю воду придатну для будь-яких мікроорганізмів. У тому числі й бактерій у біопрепараті для вигрібної ями “БИОСТОК”.

Вода з криниці природного походження і як би за твердженням, не може бути згубною. Однак великий вміст солей може травмувати живі мікроорганізми. Те, що її використовує людина, зовсім не означає, що для приготування суміші бактерії для вигрібної ями, ця вода не буде згубною. Також дуже важливою умовою має бути температура рідини від +20 °C до +25 °C, тобто кімнатної температури. Не в жодному разі, не варто застосовувати відфільтровану, кип’ячену і особливо бутильовану воду для приготування розчину. Виходячи з вище сказаного, найоптимальнішим варіантом буде набрати у відро близько 5 літрів водопровідної води і залишити її відстоюватися від хлорки не накриваючи, приблизно на одну добу.

2. Вплив прання при використанні порошків і відбілювачів з миючими засобами, що містять хлор, на бактерії для вигрібної ями.

Склад препарату складається із спеціальних симбіотичних бактерій. Які адаптовані до невеликого вмісту хлористих засобів, що застосовуються в побуті. Однак, при старті внесення дози біопрепарату, поки мікроорганізми ще не заселилися і не стали розмножуватися, необхідно за добу до, і після застосування не прати. Вже подальше застосування пральних порошків і миючих засобів допустимо в розумній кількості, оскільки ці бактерії повинні бути пристосовані до побутових речовин, що містять хлор.

3. Дозування препарату.

Порція розраховується згідно з таблицею на упаковці. Стартова доза більша, наступні щомісячні значно менше.

Як правило, у таблиці вказані порції для початкового обсягу нечистот та ідеальних умов. Тому ми рекомендуємо збільшувати частку препарату в залежності від пори року та інтенсивності наповнення зливної ями чи вуличного туалету під час курсу очищення. У зимовий період холодів для вуличного туалету застосовувати бактерії не доцільно.

Після розкриття упаковки, частину порошку в пакеті, що залишилася, щільно зав’язати або заклеїти скотчем, випустивши повітря. Відкритий пакет зберігати у сухому місці за кімнатної температури. Термін збереження запечатаної тари не менше трьох років від дати виробництва. Після закінчення терміну зберігання, зазвичай ці засоби зберігають свої властивості. Однак можуть суттєво втратити свою активність.

Порада! Для вуличного туалету, ми рекомендуємо, як стартову, так і щомісячну дозу, розділити на менші та застосовувати ні раз на місяць, а приміром щотижня. Основною умовою для досягнення ефекту є максимальна тривалість застосування біопрепарату.

4. Приготування стартового розчину.

Відразу треба сказати, що як правило вміст пакетика найчастіше не розчиняється у рідині. Сама процедура приготування розчину правильніше звучить як «пробудження». У вже підготовлену, відстояну рідину, висипати біопрепарат для вигрібної ями 300 г у необхідній кількості. І підготувати розчин, періодично помішуючи протягом 20-25 хв. Потім без затримок (головне не перетримати, оскільки мікроорганізми можуть загинути) застосувати приготовлену суміш і обов’язково разом із осадом.

Важливо! Вуличний або дачний туалет попередньо необхідно добре залити водою, хоча б на пару сантиметрів вище за нечистоту і підтримувати цей рівень протягом усього терміну чищення.

5. Куди краще запускати бактерії?

Можна залити через будь-який санвузол або через раковину. Але після обов’язково слід злити води (не менше 15 – 25 літрів), щоб суміш дійшла куди треба, а не залишилася в трубах або унітазі. Найнадійніше залити розчин прямо в нечистоти і дати спокою хоча б на 5-6 годин, для заселення та початку розмноження мікроорганізмів.

6. Після застосування.

У процесі чищення нечистоти не варто перемішувати. У результаті перші два тижні проводиться дезінфекція рідин, після чого пропадає смердючий запах. Далі біопрепарат для вигрібної ями 300 г почне переробляти тверді накопичення на стінках і дні. Рідина весь цей час залишається знезараженою. Перемішавши вміст, неприємний запах може з’явитися заново.

7. Як усунути запах з вигрібної ями, якщо він виник знову?

Швидше за все, частина мікроорганізмів загинула. Причиною може стати рясне використання засобів, що містять хлор, або сильне охолодження. Найчастіше це відбувається після 30 днів з моменту попереднього використання біопрепарату. У цьому випадку необхідно повторити щомісячну частку препарату.

Протягом усього терміну застосовуючи біопрепарат для вигрібної ями 1 кг та вуличного туалету, необхідно дотримуватись цих нескладних правил. Тільки так можна досягти результату.

Таблиця для розрахунку необхідної кількості препарату:

Обсяг нечистот (м/куб) 1 2 4 6 8 10 12 14 16 18
Стартова доза (грамм) 30 40 60 80 100 120 140 160 200 220
Щомісячна доза (грам) 20 20 30 30 30 40 40 50 60 60
Упаковка на курс у 4 місяці (грамах) 100 100 200 200 200 300 300 300 400 400

Повернутись до початку >>

Додаткова інформація

Упаковка

100 гр., 200 гр., 300 гр., 400 гр., 500 гр., 1000 гр.

Вам також може сподобатися…