Біосток 400 г

(10 відгуків)

460 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фасування: вакуумні пакетики по 100 грам;

Пакування: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд та запах: суха суспензія або кукурудзяна крупа;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г: не менше 1*109)

Токсичність та шкідливість: Не містить гормонів і антибіотиків. Чи не токсичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;)

Термін придатності:3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

1517 в наявності

Артикул: 2140 Категорія:

Опис

Біопрепарат для вигрібної ями 400 г “БІОСТОК” – коротка інструкція.

Биопрепарат для выгребной ямы "БІОСТОК" Ця інструкція більше має ознайомлювальний характер, ніж точне керівництво. Для отримання результату необхідно правильно застосовувати біопрепарат для вигрібної ями 400 г згідно інструкції від виробника. До того, як користувач почне щось робити, необхідно уважно ознайомитися з правилами використання вибраного продукту. Нижче за пунктами ми наводимо основні моменти, на які слід звернути особливу увагу при застосуванні бактерії для вигрібної ями або вуличного туалету:

1. Основну увагу потрібно приділити воді, в якій буде розлучатися доза препарату та готуватися розчин. Важко визначити без лабораторного аналізу якість рідини. Зважаючи на те, що вода з-під крана централізованого водопостачання регламентується стандартами і проходить перевірку санітарними санстанціями, то можна сміливо вважати цю воду придатну для будь-яких мікроорганізмів. У тому числі й бактерій у біопрепараті для вигрібної ями “БИОСТОК”.

Вода з криниці природного походження і як би за твердженням, не може бути згубною. Однак великий вміст солей може травмувати живі мікроорганізми. Те, що її використовує людина, зовсім не означає, що для приготування суміші бактерії для вигрібної ями, ця вода не буде згубною. Також дуже важливою умовою має бути температура рідини від +20 °C до +25 °C, тобто кімнатної температури. Не в жодному разі, не варто застосовувати відфільтровану, кип’ячену і особливо бутильовану воду для приготування розчину. Виходячи з вище сказаного, найоптимальнішим варіантом буде набрати у відро близько 5 літрів водопровідної води і залишити її відстоюватися від хлорки не накриваючи, приблизно на одну добу.

2. Вплив прання при використанні порошків і відбілювачів з миючими засобами, що містять хлор, на бактерії для вигрібної ями.

Склад препарату складається із спеціальних симбіотичних бактерій. Які адаптовані до невеликого вмісту хлористих засобів, що застосовуються в побуті. Однак, при старті внесення дози біопрепарату, поки мікроорганізми ще не заселилися і не стали розмножуватися, необхідно за добу до, і після застосування не прати. Вже подальше застосування пральних порошків і миючих засобів допустимо в розумній кількості, оскільки ці бактерії повинні бути пристосовані до побутових речовин, що містять хлор.

3. Дозування препарату.

Порція розраховується згідно з таблицею на упаковці. Стартова доза більша, наступні щомісячні значно менше.

Як правило, у таблиці вказані порції для початкового обсягу нечистот та ідеальних умов. Тому ми рекомендуємо збільшувати частку препарату в залежності від пори року та інтенсивності наповнення зливної ями чи вуличного туалету під час курсу очищення. У зимовий період холодів для вуличного туалету застосовувати бактерії не доцільно.

Після розкриття упаковки, частину порошку в пакеті, що залишилася, щільно зав’язати або заклеїти скотчем, випустивши повітря. Відкритий пакет зберігати у сухому місці за кімнатної температури. Термін збереження запечатаної тари не менше трьох років від дати виробництва. Після закінчення терміну зберігання, зазвичай ці засоби зберігають свої властивості. Однак можуть суттєво втратити свою активність.

Порада! Для вуличного туалету, ми рекомендуємо, як стартову, так і щомісячну дозу, розділити на менші та застосовувати ні раз на місяць, а приміром щотижня. Основною умовою для досягнення ефекту є максимальна тривалість застосування біопрепарату.

4. Приготування стартового розчину.

Відразу треба сказати, що як правило вміст пакетика найчастіше не розчиняється у рідині. Сама процедура приготування розчину правильніше звучить як «пробудження». У вже підготовлену, відстояну рідину, висипати біопрепарат для вигрібної ями 400 г у необхідній кількості. І підготувати розчин, періодично помішуючи протягом 20-25 хв. Потім без затримок (головне не перетримати, оскільки мікроорганізми можуть загинути) застосувати приготовлену суміш і обов’язково разом із осадом.

Важливо! Вуличний або дачний туалет попередньо необхідно добре залити водою, хоча б на пару сантиметрів вище за нечистоту і підтримувати цей рівень протягом усього терміну чищення.

5. Куди краще запускати бактерії?

Можна залити через будь-який санвузол або через раковину. Але після обов’язково слід злити води (не менше 15 – 25 літрів), щоб суміш дійшла куди треба, а не залишилася в трубах або унітазі. Найнадійніше залити розчин прямо в нечистоти і дати спокою хоча б на 5-6 годин, для заселення та початку розмноження мікроорганізмів.

6. Після застосування.

У процесі чищення нечистоти не варто перемішувати. У результаті перші два тижні проводиться дезінфекція рідин, після чого пропадає смердючий запах. Далі біопрепарат для вигрібної ями 400 г почне переробляти тверді накопичення на стінках і дні. Рідина весь цей час залишається знезараженою. Перемішавши вміст, неприємний запах може з’явитися заново.

7. Як усунути запах з вигрібної ями, якщо він виник знову?

Швидше за все, частина мікроорганізмів загинула. Причиною може стати рясне використання засобів, що містять хлор, або сильне охолодження. Найчастіше це відбувається після 30 днів з моменту попереднього використання біопрепарату. У цьому випадку необхідно повторити щомісячну частку препарату.

Протягом усього терміну застосовуючи біопрепарат для вигрібної ями 1 кг та вуличного туалету, необхідно дотримуватись цих нескладних правил. Тільки так можна досягти результату.

Таблиця для розрахунку необхідної кількості препарату:

Обсяг нечистот (м/куб) 1 2 4 6 8 10 12 14 16 18
Стартова доза (грамм) 30 40 60 80 100 120 140 160 200 220
Щомісячна доза (грам) 20 20 30 30 30 40 40 50 60 60
Упаковка на курс у 4 місяці (грамах) 100 100 200 200 200 300 300 300 400 400

Повернутись до початку >>

Додаткова інформація

Упаковка

100 гр., 200 гр., 300 гр., 400 гр., 500 гр., 1000 гр.

10 відгуків для Біосток 400 г

 1. Михаил М.

  Решил и я оставить свой отзыв об этом Биостоке. Как то уже использовал на даче какой то биопрепарат. Но результат был сомнительным,а скорее даже отсутствовал как таковой. Да и не помню я, что бы уделял столько внимания туалету. За водой, точно не следил, так как не знал даже об этом. Что хочу сразу отметить, так это внимание со стороны сотрудника этой фирмы. Дал мне полную консультацию, объяснил что это такое и как оно работает. Спасибо, узнал много нового. Применяю каждые пять дней, по столовой ложке препарата. Развожу в пяти литрах отстоянной воды. Очень важно, но как угодно, надо обеспечить покрытие водой поверхности содержимого в яме туалета. Я каждый день, с утра вливаю ведро воды и там постоянно работают бактерии так как надо. За месяц уже очевидно просело содержимое, наверное где-то на 30-40 см. Всё это время нет вони в туалете, как то аж не привычно. Применяя эти бактерии, ознакомьтесь сначала с инструкцией или получите консультацию специалиста. Советы соседа не всегда помогают!

 2. Алекс В.

  Я правильно понял, для двух кубов, мне достаточно 200 грамм препарата?

  • BioHlev

   Добрый день Алекс В.! 200 грамм биопрепарата “Биосток” рассчитано для применения в выгребной яме объёмом до 2 м/к, сроком на 8-9 месяцев. Для старта используйте 40 грамм биопрепарата, а потом по 20 грамм каждый месяц. Увеличивать дозы в тёплый период года не стоит! Но можно увеличить чистоту внесения ежемесячных доз, к примеру, каждые две-три недели. Это позволит ускорить биодеструкцию органического содержимого.

 3. Андрей

  Бактерии запустили пару недель назад. Судить о результате ещё рано, но запах в дачном туалете пропал где-то на третий день. Уровень фекалий немного понизился. Что-то там в яме явно происходит, слышен какой то звук, наподобие легкого шипения. Решили использовать ежемесячные дозы, два раза в месяц, а в жару, думаю ещё чаще. Хотим за этот сезон максимально очистить туалет.

  • BioHlev

   Уважаемый Андрей, спасибо за отзыв! Действительно, о работе бактерий можно судить спустя хотя бы пару месяцев. Последующие дозы, можно вносить по желанию, хоть раз в неделю, но в таком случае количество биопрепарата нужно делить на четыре. Увеличивать дозировку не стоит, а вот кратность предпочтительно. Главное следить, что бы поверхность содержимого в дачном туалете, была покрыта водой!

 4. Диана

  Покупаем второй раз, на этот сезон для уличного туалета. Изначально хотели просто избавится от мух и неприятного запаха.Сразу за первые две недели уровень какашек опустился сантиметров на двадцать. Как бы мы не особо туда заглядывали, но по весне уровень уменьшился более чем на половину. Так что бактерии делают своё дело.

 5. Валерия Швец

  Это тритий год, как мы покупаем биопрепарат для выгребной ямы. Используем на даче, в туалете. теперь у нас нет этого неприятного запаха и нет мух. К тому же содержимое где-то ниже половины опустилось. Результатом очень довольны. Семья Швец.

 6. Галина

  Биопрепарат Биосток не первый сезон используем в дачном туалете. Сейчас на половине уровня, стоит вода, даже за зиму не ушла. По консистенции, там нет твёрдой массы, этакая мутная жидкость. У меня вопрос, можно откачать эту воду в огород или под деревья? Я слышала, что после бактерий, всё содержимое превращается в удобрение. Спасибо за раннее!

  • BioHlev

   Уважаемая Галина! Спасибо за вопрос. По нашим наблюдениям, желательно эту воду откачивать на неплодородную землю. Вопрос теперь к Вам. А почему эта вода не ушла в дренаж? Может у вас близко грунтовые воды или это следствие паводка. Если это вам не мешает, то не стоит её откачивать. Запускайте опять бактерии. Ведь вода для них, это благоприятна среда и в этом случае переработка “новых” поступлений, будет куда более эффективна.

 7. Бывалый

  Биопрепараты для выгребных ям применяем давно. Перепробовали их кучу. Фирменные, отечественные, но этот который Биосток, пожалуй самый лучший. Эффект наступает почти сразу, исчезает запах. А это из моего опыта означает, что бактерии однозначно делают свою работу. Вода из нашей ямы никуда не девается, бактерии её не пьют, мы это поняли. Главное, что её уровень постоянно держится на одном месте. Периодически делаю замер воды вечером и потом на утро. Так я понимаю, как работает дренаж и сколько надо времени, что бы уровень воды вернулся на свою отметку. Советую это делать всем, у кого маленькие или старые выгребные ямы.

 8. Валерий

  Купили этот препарат Биосток по совету соседа. Мухи просто кублились у нас и это было просто не выносимо. Нужно было как то избавится от запаха фекалий. Результат был примерно на третий день. А к концу сезона, яма была на половину пустой. Средство просто супер!

 9. Марина Т.

  Очень даже не плохое средство для септика. Применяем уже третий год, и мы его не разу и не откачивали. Нет запаха, вода держится на одном уровне, после целого дня использования канализации, на утро вода уходит. Спасибо за консультацию, очень многое узнали про бактерии для септика.

 10. Вадим Яшин

  Нормальный биопрепарат. Достаточно быстро уходит неприятный запах из выгребной ямы. Не знаю, что там внутри происходит, но после начала применения, ещё не разу не откачивал. Использую двойную дозу, уже больше года, не охота возвращаться к ассенизаторам.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…