Біопрепарат «БІОСТОК + компост»

110 грн.1100 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумні пакетики по 100 грам;

Фасування: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд: суха суспензія світло-коричневого кольору;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г — не менше 1*109);

Токсичність та шкідливість: Не вміщує гормонів та антибіотиків. Нетоксичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

У меню, що випадає, можна вибрати необхідну упаковку!

Очистити
Артикул: 111 Категорія:

Опис

Сухий біопрепарат Біосток + компост– застосовується для біодеструкції та утилізації органічних відходів та рослинних залишків при компостуванні.

Компост

Препарат отримують шляхом глибинного культивування асоціацій бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин і мінералів.

Під дією складного багатокомпонентного комплексу мікроорганізмів та ферментів за короткий термін зменшується обсяг і, як правило, знезаражуються відходи рослинного походження. У результаті знищується насіння бур’янів, а готовий компост є цінним органічним добривом.

Приготування робочого розчину:

Відміряти столовою ложкою необхідну дозу препарату із розрахунку 50 г на 1 куб/м відходів. В одній столовій ложці набрано без верху – 10 грам. Додати його у відстояну не хлоровану воду кімнатної температури (від +20°С до +25°С) об’ємом не менше ніж 10 літрів. Інтенсивно перемішуючи через невеликі проміжки часу для збагачення суміші киснем. Дати настоятись протягом 30-60 хвилин.
Отриманий розчин рівномірно, пошарово розбризкати за допомогою лійки або відра на органічний матеріал, приготований для компостування.
Кожен шар (20-25 см) компостної ями вкривати шаром землі. Для покращення наповнення повітрям компостований матеріал 2 рази на місяць перемішувати. А також зволожувати нехлорованою водою.
Під час перемішування додатково вноситься підготовлений розчин Біосток + компост із розрахунку 20 г на 1 куб/м.
Основною вимогою роботи біопрепарату Біосток + компост є збереження в межах 45% -55% вологості та наявності кисню в компостованому матеріалі. У результаті, за недостатнього наявності кисню всередині органічних відходів, може розпочатися процес гниття органіки.

При температурі вище +10 °С та сприятливих умовах очікується результату вже після 3-4 тижнів.

Увага! На момент обробки органічні відходи мають бути вологими. Готову компостну яму не накривати плівкою і, як правило, по можливості бажано притінити. Для зручності змішати порошок з водою в пропорції 1:1 до утворення однорідної маси без грудок. І потім розбавити водою отриману суміш до необхідного обсягу.

Не вдихайте суху суспензію біопрепарату. У разі контакту з очима промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. При необережному ковтанні викликати блювання, промити шлунок та звернутися до лікаря.

Додаткова інформація

Вага Невідомо
Упаковка

100 гр., 200 гр., 300 гр., 400 гр., 500 гр., 1000 гр.

Вам також може сподобатися…