Save 15%

БИОХЛІВ – ULTRA 50 г

117 грн. 100 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумні пакетики по 50 грам;

Фасування: Картонна коробка по 50 та 100 грам;

Зовнішній вигляд та запах: органічна культура (суха суспензія чи кукурудзяна крупа);

Кількість бактерій:2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г: не меньше 1*109);

Токсичність та шкідливість: Не вміщує гормонів та антибіотиків. Нетоксичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

Для запуску підстилки достатньо 20 г біопрепарату на одну метрову клітину.

378 в наявності

Опис

Підстилка для шиншил, домашніх кроликів, морських свинок, хом’яків та інших декоративних гризунів.

«БіоХлів – Ultra» – це комплекс спеціальних симбіотичних бактерій, розроблений для надефективного утримання та розведення дрібних домашніх вихованців, декоративних гризунів на впорядкованій підстилці з тирси або туалетного наповнювача для тварин. Продукт не містить антибіотичних та гормональних препаратів. Бактерії, що входять до складу біопрепарату, екологічно безпечні для тварин та їх власників. Відмінна особливість складу даного біопрепарату – це можливість утримувати невеликих тварин, на неглибокій підстилці від 10 см до 20 см.

Для використання біопрепарату «БіоХлів – Ultra» у клітинах або у невеликих вольєрах ідеально підійде деревна стружка фракції 1-2 см або туалетний наповнювач.

Наприклад, для 2-4 морських свинок у клітці на 1 м², достатньо 10 см підстилки, а для домашніх кроликів рекомендується збільшити шар до 15-20 см. Для запуску на таку площу достатньо 20 г біопрепарату. Щомісяця, додатково вводиться 10 грам біопрепарату, підтримки кращої життєдіяльності бактерій.
Препарат розводиться (ОБОВ’ЯЗКОВО!) у чистій, відстояній, не хлорованій воді, у пропорції 20 грам біопрепарату на 0,2 – 0,5 літра, температура якої має бути від +20°С до +25°С та настоюється 20 – 30 хвилин з періодичним перемішуванням рідини. При дозі препарату слід використовувати виключно суху столову ложку. В одній столовій ложці, набраній без верху – 10 г препарату.

  • Товщина шару – від 10 до 20 см;
  • Основний наповнювач – деревна стружка, тирса або туалетний наповнювач;
  • Обов’язкове дотримання норми густини посадки тварин;
  • Періодичне додавання тирси до необхідної товщини шару;
  • Підтримка вологості всередині підстилки 45-55%, не допускаючи пересихання (використовувати звичайний полив із пульверизатора або лійки методом зрошення);
  • Устаткування вентиляції для виведення зайвої вологи;
  • Забезпечення провітрювання влітку (уникаючи протягів);
  • Не допускати ущільнення верхніх шарів підстилки. Проводити своєчасне розпушування для доступу кисню до бактерій.
  • Обов’язкове внесення щомісячних доз біопрепарату за технологією.

;

 

 

Також, біопрепарати “Біосток” та “Біохлів”, можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб “Нова пошта”, “Укрпошта” та “Justin”. Заявки на сайтах обробляються 24 на добу, 7 днів на тиждень.

Наш партнер та спонсор Компанія «OMD»™ – виробник торговельного обладнання для магазинів.

 

Додаткова інформація

Упаковка

150 гр., 250 гр., 50 гр., 100 гр., 200 гр.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “БИОХЛІВ – ULTRA 50 г”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *