Біопрепарат Біосток + очищення водойм 500 г

500 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Упаковка: Вакуумні пакетики по 100 грам;

Фасування: Картонна коробка;

Зовнішній вигляд: суха суспензія світло-коричневого кольору;

Кількість бактерій: 2-5 млрд. мікроорганізмів / 1 грам продукту (КУО/г — не менше 1*109);

Токсичність та шкідливість: Не вміщує гормонів та антибіотиків. Нетоксичний, цілком екологічний продукт. Безпечний для довкілля, тварин та людей;

Термін придатності: 3 роки від дати виготовлення. Після закінчення терміну зберігання препарат придатний для застосування, проте можливе зниження активності. Це необхідно враховувати під час розрахунку дозування.

567 в наявності

Опис

Очистка Водоёма
Сухий біопрепарат «Біосток + очищення водойми», застосовується для біологічного очищення водойм, акваріумів, басейнів, ставків.

Препарат одержують шляхом глибинного культивування асоціацій непатогенних штамів бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis з додаванням поживних речовин та мінералів. Подальше висушування в спеціальних умовах сприяє тривалому збереженню життєздатності мікроорганізмів.
Потрапивши у водне середовище, бактерії зі складу « Біосток + очищення водойми» інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., в результаті, зменшуючи таким чином їх концентрацію у водоймі.

Найбільш ефективний вплив препарату на патогенну мікрофлору відбувається при температурі від +20ºC до +45ºC.
Для закритих водойм, рибних господарств, акваріумів, басейнів та ставків з глибиною до 3-х метрів:
Змішати препарат із водою 1: 1 – 1: 1,5 до утворення вологої маси без грудок. Розвести у відстояній від хлорки воді отриману суміш. Пропорція 1:10 (на 1 кг препарату, 10 л води). І дати настоятися 30-45 хвилин, періодично помішуючи розчин. Ретельно перемішати перед використанням. Можливий осад, який не впливає на активність препарату та на об’єкти, в яких він застосовується.
Перше використання – 20 г на кожен м² поверхні дзеркала води
Поточне/профілактичне дозування -10 г на кожний м² поверхні 2 рази на місяць.
Наприклад: для першого використання на 100 м² площі поверхні необхідно 2,0 кг препарату розчинити у 20 л води. Надалі, для профілактики 1,0 кг препарату розводити у 10 л води та застосовувати 2 рази на місяць.
В акваріумах, ставках та басейнах завдяки швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин «Біосток + очищення водойм» у комплексі з достатньою аерацією сприяє самоочищенню водойм, а саме:
– зменшує накопичення донних утворень, а також зменшує ризик розмноження патогенних мікроорганізмів;
– запобігає неконтрольованому росту рослин та водоростей, а також утворенню сторонніх запахів;

Біопрепарат « Біосток + очищення водойм» при розведенні риб у штучних водоймах дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів і в результаті не вимагає підвищення біохімічного споживання кисню. При дозуванні препарату слід використовувати столову ложку в якій, набрані без верху – 10 г препарату.

Додаткова інформація

Упаковка

100 гр., 200 гр., 300 гр., 500 гр., 1000 гр.

Вам також може сподобатися…