Прискорений компост від Біосток.


Прискорений компост – це процес біоконверсії з використанням біопрепаратів.

Ускоренный компост

Технологія «Біосток + компост» заснована на процесі гумифікації та біоконверсії органічних відходів.

Гуміфікація – це біохімічні реакції, що відбуваються за участю живих мікроорганізмів, що входять до суміші нашого біопрепарату. У результаті відбувається перетворення мертвого органічного матеріалу на гумінові речовини – органічні кислоти, гуміни та фульвокислоти.

Біоконверсія – це процедура перетворення органічного матеріалу за участю штамів бактерій B. Subtilis та В. Licheniformis на мікроелементи придатні для подальшої експлуатації в галузі землеробства.

У результаті після певних нескладних процедур ми отримуємо добриво в загальній масі, збагачене рядом поживних мікроелементів. Із знезараженою патогенною мікрофлорою. У цьому середовищі обов’язково знищуються яйця та личинки паразитів. Скорочується наявність целюлози та геміцелюлози у живильному середовищі. А також внаслідок цих процесів, вся ця маса перетворюється на сипку суміш, що дозволяє використовувати простий спосіб внесення вже готового добрива в ґрунт. І як показують аналізи, даний прискорений компост за кількістю корисних якостей, багато разів перевершує продукт, отриманий у випадку з класичним процесом розкладання в ямах і на купах. Наявність достатньої кількості гумусової кислоти в такому добриві дає можливість зберігати необхідні компоненти і так чи інакше культивувати утворення активних біологічних процесів.

Принцип роботи біопрепарату «Біосток + компост»:

Биосток компост Основна суміш донного біопрепарату складається з мікроелементів молочнокислих бактерій та мікроміцетів.
Дані бактерії знищують шкідливу мікрофлору, вбивають кишкову паличку, сальмонельоз, синьогнійну паличку та інші шкідливі мікроорганізми. Всі ці патогени не тільки небезпечні для людини, але й запобігають компостуванню. Здатні перетворити необхідне розкладання на корисні речовини на процес гниття. І в такому разі, не про яку корисну властивість такої маси мова вже не піде.
Мікроміцети – це найкращі деструктори (розкладання на мікроелементи) органіки. Основна дія яких, це переведення активного азоту в стабільну форму, яка пов’язана з гумусовими кислотами до 90%. В результаті їх дій повністю нейтралізується смердючий запах. Зрештою, рослинні та тваринні залишки переходять у гумус.
Мікроелементи та поживні речовини, що входять у суміш нашого біопрепарату, одержують із ґрунтового середовища. У лабораторних умовах, за допомогою спеціальних симбіотичних процесів вони наносяться на органічний носій/обтяжувач (кісткове борошно, кукурудзяна крупа тощо). Дані мікроорганізми є гумусоутворювачами. І так чи інакше мають природне походження та є екологічно безпечними.

Матеріал, отриманий в результаті роботи даних компонентів, зберігає по максимуму всі необхідні елементи для поживних властивостей у загальній масі. Також ці компоненти переводять і закріплюють необхідні речовини легкодоступну основу для рослин. У період приблизно одного місяця, в результаті повністю переробляється шкідлива мікрофлора, утилізується насіння бур’янів та личинки комах шкідників. Отриманий прискорений компост дає можливість повністю відмовитися від дорогих поганських добрив. Що, у свою чергу, дозволяє з упевненістю отримувати високий, а головне екологічний урожай.

Також, біопрепарати “Біосток” та “Біохлів”, можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб “Нова пошта”, “Укрпошта” та “Justin”. Заявки на сайтах обробляються 24 на добу, 7 днів на тиждень.

Компост