Вирощування свиней на глибокій незмінній підстилці.
Спосіб утилізації гною та посліду із застосуванням біопрепарату «Биохлев».
Багато розвинених країн вже давно відмовилися від застарілих методів у тваринництві та птахівництві, які досі широко використовуються у нашій країні. Мікробіологія зробила крок далеко, для безпечного застосування в сільському господарстві. Наприклад, технологія глибокої незмінної підстилки із застосуванням біопрепаратів «Біохлів».
Наприклад, мова піде про вирощування свиней. Збільшення прибутку, рахунок зниження витрат, цілком реально в наш час. Вирощування тварин на глибокій незмінній підстилці позбавить вас дорогих капітальних свинарників і їх опалення в сезон холодів. За рахунок переробки гною, у ферментаційній підстилці з бактеріями «Біохлів» виділяється тепло до +40 °C. На поверхні на висоті до одного метра в зимовий період температура не падає нижче +5°C. Головне забезпечити повну відсутність протягів у приміщенні та забезпечити правильну вентиляцію. Звичайно, є умовні обмеження для цієї технології. Висота стелі не нижче 2,7 метра з обладнаними вентиляційними кватирками. Можливо, буде потрібна примусова витяжка в особливо холодні дні. Проте будувати капітальну будову необов’язково. Достатньо забезпечити захист від опадів та вітрів. Немає необхідності займатися трудомістким прибиранням з подальшою утилізацією гною, одна людина здатна доглядати трьох сотень тварин, а це реальна економія на зарплатах як мінімум на п’ять років. На жаль, через цей термін необхідно змінити ферментаційну підстилку повністю.
Вкрай важливо в раціоні тварин використовувати сухі корми, а в зимовий період з великим вмістом клітковини, що підвищить теплообмін у процесі ферментації. При правильному підході тварини, перебуваючи в середовищі наближеному до природи, краще почуваються, не хворіють і додають у живій масі на 13-45% швидше, ніж при традиційному вирощуванні свиней.
При запуску цього методу у приватному господарстві, особливих витрат передбачається. Найчастіше це можливо і у вже відбудованих свинарниках. Можна вирити корито, а можна і наростити підлогу, технологи компанії «Біохлів» підкажуть Вам варіанти в індивідуальному порядку.
При розведенні препарату «Біохлів», при використанні води водопровідної проблем не буде, головне не забувати відстояти її від хлорки. При використанні води з інших джерел, бажано проконсультуватися, навіть не завжди колодязна водиця буває нешкідливою для бактерій. Контроль вологи тирси та соломи має бути регулярним, у межах 50%-55%. Не допускати пересихання у спекотний період, але й не забувати стежити за вологістю взимку.
При придбанні біопрепарату Ви отримаєте докладну інструкцію та безкоштовну консультацію. Якщо є питання, їх можна вирішити до покупки засобу, замовивши зворотній дзвінок у нас на сайті.
Отже, давайте підіб’ємо підсумок:
- Немає потреби, будувати дорогу капітальну будову. Достатня споруда на кшталт арки, з пвх покриттям.
- Економія на людино-годинах, відсутня у звичному розумінні прибирання.
- Не варто «ламати» голову, де і як утилізувати гній чи послід.
- При переробці гною виділяється тепло, немає потреби в опаленні.
- Ферментна підстилка без запаху і завдяки своїй структурі перешкоджає розмноженню гризунів, комах, хвороботворних мікроорганізмів.
- Технологія підходить для приватного господарства та свинарських ферм.
- Є можливість автоматизації процесу годування.
- За такого підходу свині швидше набирають вагу, не хворіють і живуть у чистоті.