Вирощування свиней на глибокій незмінній підстилці.


Вирощування свиней на глибокій незмінній підстилці.

выращивание свиней

Спосіб утилізації гною та посліду із застосуванням біопрепарату «Биохлев».

Багато розвинених країн вже давно відмовилися від застарілих методів у тваринництві та птахівництві, які досі широко використовуються у нашій країні. Мікробіологія зробила крок далеко, для безпечного застосування в сільському господарстві. Наприклад, технологія глибокої незмінної підстилки із застосуванням біопрепаратів «Біохлів».

Наприклад, мова піде про вирощування свиней. Збільшення прибутку, рахунок зниження витрат, цілком реально в наш час. Вирощування тварин на глибокій незмінній підстилці позбавить вас дорогих капітальних свинарників і їх опалення в сезон холодів. За рахунок переробки гною, у ферментаційній підстилці з бактеріями «Біохлів» виділяється тепло до +40 °C. На поверхні на висоті до одного метра в зимовий період температура не падає нижче +5°C. Головне забезпечити повну відсутність протягів у приміщенні та забезпечити правильну вентиляцію. Звичайно, є умовні обмеження для цієї технології. Висота стелі не нижче 2,7 метра з обладнаними вентиляційними кватирками. Можливо, буде потрібна примусова витяжка в особливо холодні дні. Проте будувати капітальну будову необов’язково. Достатньо забезпечити захист від опадів та вітрів. Немає необхідності займатися трудомістким прибиранням з подальшою утилізацією гною, одна людина здатна доглядати трьох сотень тварин, а це реальна економія на зарплатах як мінімум на п’ять років. На жаль, через цей термін необхідно змінити ферментаційну підстилку повністю.

Вкрай важливо в раціоні тварин використовувати сухі корми, а в зимовий період з великим вмістом клітковини, що підвищить теплообмін у процесі ферментації. При правильному підході тварини, перебуваючи в середовищі наближеному до природи, краще почуваються, не хворіють і додають у живій масі на 13-45% швидше, ніж при традиційному вирощуванні свиней.

При запуску цього методу у приватному господарстві, особливих витрат передбачається. Найчастіше це можливо і у вже відбудованих свинарниках. Можна вирити корито, а можна і наростити підлогу, технологи компанії «Біохлів» підкажуть Вам варіанти в індивідуальному порядку.

Бактерии Биохлев При розведенні препарату «Біохлів», при використанні води водопровідної проблем не буде, головне не забувати відстояти її від хлорки. При використанні води з інших джерел, бажано проконсультуватися, навіть не завжди колодязна водиця буває нешкідливою для бактерій. Контроль вологи тирси та соломи має бути регулярним, у межах 50%-55%. Не допускати пересихання у спекотний період, але й не забувати стежити за вологістю взимку.

При придбанні біопрепарату Ви отримаєте докладну інструкцію та безкоштовну консультацію. Якщо є питання, їх можна вирішити до покупки засобу, замовивши зворотній дзвінок у нас на сайті.

Отже, давайте підіб’ємо підсумок:

  • Немає потреби, будувати дорогу капітальну будову. Достатня споруда на кшталт арки, з пвх покриттям.
  • Економія на людино-годинах, відсутня у звичному розумінні прибирання.
  • Не варто «ламати» голову, де і як утилізувати гній чи послід.
  • При переробці гною виділяється тепло, немає потреби в опаленні.
  • Ферментна підстилка без запаху і завдяки своїй структурі перешкоджає розмноженню гризунів, комах, хвороботворних мікроорганізмів.
  • Технологія підходить для приватного господарства та свинарських ферм.
  • Є можливість автоматизації процесу годування.
  • За такого підходу свині швидше набирають вагу, не хворіють і живуть у чистоті.

Також, біопрепарати “Біосток” та “Біохлів”, можна придбати на партнерських торгових майданчиках Rozetka.com.ua и Prom.ua. Відправлення замовлень здійснюється щоденно, згідно з графіком роботи поштових служб “Нова пошта”, “Укрпошта” та “Justin”. Заявки на сайтах обробляються 24 на добу, 7 днів на тиждень.

Наш партнер та спонсор Компанія «OMD»™ – виробник торговельного обладнання для магазинів.